Kto wykona izolacje natryskowe Leszno?

1. Montaż płyt na izolacje natryskowe Leszno na dachu płaskim rozpoczynamy od montażu konstrukcyjnych blach trapezowych, które stanowią podłoże nośne. Arkusze należy układać luźno, bez zbędnego nacisku i wydłużania. Do mocowania blach trapezowych do konstrukcji należy zastosować rozwiązania zalecane przez projektanta na podstawie obliczeń statycznych. Dobór kształtek, ich długość, średnica i skok walcowania gwintu czy rodzaj i ilość kołków powinny odpowiadać wymaganiom projektowym.

2. Wszystkie otwory technologiczne rozumiane jako przejścia całej sekcji dachu, takie jak kominy wyciągowe czy piony kanalizacyjne, przed ułożeniem kolejnych warstw należy wykonać z blachy trapezowej. Izolacje natryskowe Leszno mają ciężar objętościowy zaledwie 30 kilogramów na metr sześcienny, dzięki czemu do dostarczania paczek na dach lub transportu poziomego nie jest potrzebny żaden ciężki sprzęt.

3. Kolejnym etapem jest nałożenie folii paroizolacyjnej. Zwróć uwagę na kierunek układania kolejnych pasów folii tak, aby zakłady pokrywały się z kierunkiem nachylenia dachu na którym wykonywane są izolacje natryskowe Leszno. Zapytaj dostawcę o odpowiedni rozmiar zakładek folii.

Po nałożeniu folii można przystąpić do układania płyt wpływających na izolację natryskową w mieście Leszno, zwracając uwagę na ich ciasne ułożenie długim bokiem prostopadle do zagięć blachy trapezowej tak, aby zminimalizować ilość i długość niepodpartych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 14 =