Jakie samochody są najlepsze i jakie warto kupić

Te 10 samochodów warto kupić jako nowe nowe
Decyzja o zakupie nowego lub używanego pojazdu może być trudna, jeśli chcesz kupić następny samochód. Zwykle można uniknąć uderzenia amortyzacji, jeśli wybierasz się po samochód starszy czyli na przykład dwuletni to niektóre modele zachowują swoją wartość lepiej niż inne. To samochody, na które tu patrzymy.

Większość tych pojazdów jest prawie tak samo droga po roku, jak przy zakupie nowego. Oznacza to, że warto zainwestować w bieżący rok modelowy i zabrać dodatkowy rok i mile związane z gwarancją na nowy samochód.

Badania iSeeCars wykorzystano do ustalenia, co znalazło się na liście. Przeanalizowali ponad 7 milionów sprzedaży nowych i używanych samochodów od sierpnia 2018 r. Do stycznia 2019 r., Aby określić różnice cenowe między rocznymi modelami a ich odpowiednikami w nowych samochodach. Różnica procentowa między samochodem używanym a nowym samochodem zapewnia zamówienie, które widzimy tutaj.

Zwrotnice i SUV-y zdecydowanie zdominowały konkurencję – w tej chwili popyt na pojazdy użytkowe jest wysoki – a kilka luksusowych samochodów niespodziewanie znalazło się na liście, pomimo ich skłonności do szybkiego spadku wartości. Kliknij zdjęcie, aby rozpocząć listę.


Subaru Impreza

Porsche Macan

Honda HR-V

BMW X1

… ciąg dalszy wkrótce.