Sklep biżuteria srebrna bursztyn zaprasza po kolczyki!

Jak dbać o biżuterię z bursztynem z miejsca jakim jest sklep biżuteria srebrna bursztyn?
Ponieważ bursztyn jest żywicą organiczną, może być dość delikatny i wrażliwy na nasze otoczenie. Dlatego podczas czyszczenia biżuterii z bursztynem ważne jest, aby robić to ostrożnie. Zaleca się mycie ciepłą wodą (niezbyt gorącą) i miękką ściereczką. Po umyciu pozostaw do wyschnięcia na powietrzu. Jeśli czyścisz wypolerowaną bryłkę bursztynu, możesz użyć odrobiny oliwy z oliwek do polerowania i nadania bryle większego blasku. Użyj miękkiej szmatki, aby później usunąć cały nadmiar oleju.

Podczas czyszczenia biżuterii bursztynowej jaką sprzedaje sklep biżuteria srebrna z bursztynu unikaj detergentów lub środków czyszczących z chemikaliami, ponieważ mogą one uszkodzić biżuterię. Przed założeniem biżuterii z bursztynem zaleca się również użycie lakieru do włosów lub innych perfum.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku bursztynu jest to, że jest dość wrażliwy na wahania temperatury. Tak więc, gdy jesteś w bardzo wysokiej lub niskiej temperaturze, lepiej nie mieć przy sobie biżuterii z bursztynem jaką oferuje sklep biżuteria srebrna bursztyn. Zdejmij ją przed rozpoczęciem gotowania, wejściem do sauny lub jazdą na narty i bieganie w sezonie zimowym. Należy również wspomnieć, że bursztynu nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez dłuższy czas. Światło słoneczne może uszkodzić bursztyn i jego wygląd; dlatego nie noś go podczas opalania – każdy sklep biżuteria srebrna bursztyn Ci to powie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × four =