Prywatny ośrodek odwykowy mazowieckie zaprasza na odwyk

Akceptacja środowiska – przejdziesz terapię od uzależnień seksualnych we wspierającym środowisku z rówieśnikami tej samej płci. Nasze centrum terapeutyczne z podziałem na płeć pomoże Ci w dzieleniu się trudnymi tematami z większą wygodą. Wygodne domy – będziesz mieszkać w domkach przypominających dom z innymi klientami i cieszyć się dobrze zbilansowanymi posiłkami. Piękna sceneria wokół naszego prywatnego ośrodka odwykowego mazowieckie oferuje autorefleksję i połączenia z naturą.

Uwaga na traumę i wstyd – wstyd i uraz często towarzyszą uzależnieniu od seksu. Oferujemy terapie urazowe i pomożemy Ci odkryć wstyd związany z Twoim zaburzeniem. Pomożemy Ci nauczyć się być wrażliwym i ponownie zaufać ludziom. Zbudujesz zestaw narzędzi umiejętności odporności na wstyd.

Leczenie podstawowych problemów to zadanie jakie ma prywatny ośrodek odwykowy mazowieckie – Uzależnienia od seksu są często napędzane przez współwystępujące zaburzenia zdrowia psychicznego. Przykłady obejmują nadużywanie narkotyków, depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, napadowe objadanie się i zaburzenia lękowe. W miejscu jakim jest prywatny ośrodek odwykowy mazowieckie leczenie uzależnień seksualnych obejmuje opiekę psychiatryczną i terapię indywidualną. To pozwala nam diagnozować i leczyć wszystkie współwystępujące choroby psychiczne.

Prywatny ośrodek odwykowy mazowieckie oferuje także terapię dla par i rodzin – Uzależnienie od seksu i zaburzenia intymności mają głęboki wpływ na Twoje relacje. Ty i Twoi bliscy otrzymacie pomoc od naszych specjalistów ds. Zdrowia psychicznego. Planowanie opieki po zakończeniu leczenia – powrót do zdrowia z uzależnienia od seksu trwa po zakończeniu leczenia. Nasz zespół terapeutyczny będzie współpracował z Tobą, aby opracować kompleksowy plan opieki pooperacyjnej.

Może to obejmować:
– Zasoby do terapii indywidualnej i par
– Spotkania z psychiatrami, terapeutami uzależnień seksualnych i innymi specjalistami zajmującymi się zdrowiem psychicznym
– Połączenia z grupami wsparcia uzależnień od seksu w Twojej okolicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 12 =