Nieruchomości Szczecin, takie jak domy, mieszkania, działki

Nie powinieneś płacić żadnych dodatkowych opłat za fotografię i inne podstawowe czynności, ponieważ wszystkie one powinny być uwzględnione w% prowizji pobieranej przez agenta nieruchomości Szczecin za marketing i sprzedaż Twojego domu. Upewnij się, że zdjęcia są do zera, ponieważ mają kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia wielu widzów. Jeśli nie są do zera, poproś o zabranie nowych. I spójrz na szczegóły nieruchomości. Muszą one być poprawne, aby uniknąć dalszych problemów. Twój agent nieruchomości będzie mógł powiedzieć Ci, jak działają strony internetowe dużych nieruchomości  Nieruchomości Szczecin i będzie miał w nich konta, dzięki czemu Twoja nieruchomość w Szczecinie będzie reklamowana na tych stronach.

Zanim zaczniesz sprzedawać swój dom, wymagane jest prawnie posiadanie świadectwa charakterystyki energetycznej (EPC), które informuje potencjalnych nabywców, w jaki sposób uzyskać informacje o zużyciu energii przez nieruchomość i typowych kosztach energii. Twój dom otrzyma ocenę efektywności energetycznej od A (najwyższa efektywność) do G (najmniejsza efektywność), a EPC jest ważna przez 10 lat.

Twój agent nieruchomości Szczecin może to dla Ciebie zorganizować za opłatą. Uzyskaj wycenę od swojego agenta nieruchomości, ale rozejrzyj się. Tutaj możesz znaleźć rzeczoznawcę i otrzymać wycenę. Jeśli kupiłeś swój dom w ciągu ostatnich 10 lat, być może masz już certyfikat, który jest nadal ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seven − 1 =