Długopisy reklamowe jako świetna reklama Twojej firmy!

Jeśli rozpoczynasz nowy biznes, im szybciej rozpoznasz wartość reklamy, tym lepiej. Ale jeśli nie masz doświadczenia w marketingu, możesz trafić w mur z cegły w zakresie reklamy. To częsty dylemat, dlatego możesz rozważyć zatrudnienie firmy marketingowej do pomocy w kampanii. Chociaż skuteczne, to podejście wcale nie jest tanie.

Wybór najlepszej taktyki marketingowej dla Twojej firmy wiąże się z wyzwaniami i podobnie jak większość przedsiębiorców, chcesz przynajmniej wyjść na zero. Jakie masz opcje na początku?

Korzystanie z artykułów promocyjnych, takich jak długopisy, może przyspieszyć działania marketingowe. Ta taktyka marketingowa zrób to sam może nie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, ale to doskonały punkt wyjścia. Firma AdPen oferująca długopisy reklamowe to doskonałe miejsce, jeśli potrzebujesz firmowych długopisów. Ale dlaczego warto iść tą drogą?

1. Długopisy reklamowe są opłacalną reklamą!

Poważnie zastanów się, ile możesz wydać na marketing. Nowi właściciele małych firm zwykle nie mają dużego kapitału. W związku z tym często szukają niedrogich sposobów, aby pokazać ludziom swoje imię. Tworzenie długopisów promocyjnych kosztuje, ale ta taktyka marketingowa jest zdecydowanie najbardziej opłacalna z dostępnych. Długopisy reklamowe są sprzedawane luzem, a cena za sztukę jest bardzo przystępna. Na przykład możesz zdobyć 500 długopisów za mniej niż 300 USD. Jest to znacznie tańsze niż większość bezpośrednich wysyłek pocztowych, reklam radiowych i spotów telewizyjnych.

2. Długopisy reklamowe to chodzące reklamy!Bezpośrednie reklamy pocztowe, telewizyjne i radiowe są bardzo skuteczne. Jednak aby te reklamy były skuteczne, klienci muszą je usłyszeć lub zobaczyć we właściwym czasie. Twoja reklama radiowa może być odtwarzana, gdy ktoś prowadzi samochód. Ale w momencie, gdy reklama zniknie, ta osoba może zapomnieć o Twojej firmie. Z długopisami reklamowymi jest inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − 9 =