Dlaczego mieszkania Ząbki od dewelopera są tańsze?

Czy więc wykupienie mieszkania Ząbki ma kiedykolwiek sens inwestycyjny? Zazwyczaj odpowiedź brzmi: nie. poza planem Podczas gdy kilku inwestorów zarobiło pieniądze na wykupie planu mieszkania Ząbki, na drodze jest dużo więcej osób, które żałowały zakupu. Często stwierdzali, że wartość ich nieruchomości po ukończeniu jest znacznie niższa niż zapłacili. Istnieje wiele innych problemów związanych z wykupem planu, ale zanim je zbadam, najpierw zrozumiemy, dlaczego projekty są sprzedawane w ten sposób.

Podczas gdy deweloperzy oferujący mieszkania Ząbki wiedzą, że mogą uzyskać lepszą cenę za ukończoną nieruchomość, którą kupujący mogą zobaczyć, dotknąć i poczuć, dziś pożyczkodawcy, którzy zamierzają sfinansować budowę projektu, nalegają, aby znaczna część jednostek została sprzedana w przedsprzedaży, aby zapewnić rentowność projekt jest gwarantowany. Oczywiście banki oczekują od dewelopera rozsądnej marży – i powinny. Jest to wliczone w cenę końcową, podobnie jak znaczne budżety marketingowe, które pokrywają koszty całostronicowych reklam w gazetach i drogich błyszczących broszur przygotowanych na potrzeby projektu.

Dodajmy do tego hojne prowizje od sprzedaży oferowane marketerom projektów i zachęty oferowane planistom finansowym, a zrozumiesz, dlaczego początkowy koszt sprzedaży mieszkań w Ząbkach jest zawyżony. Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak „darmowy obiad”. Jeśli 10-15% ceny sprzedaży projektu w budżecie zostanie wydane na koszty marketingu i sprzedaży, kupujący mieszkania Ząbki musi za to zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − two =