Jak dbać o naturalne peruki Kraków?

Gdy włosy są jeszcze mokre, rozprowadź na dłoniach niewielką ilość odżywki do peruk z modnych ludzkich włosów i równomiernie rozprowadź na włosach. Unikaj nakładania odżywki na podstawę peruki Kraków, ponieważ może ona poluzować węzły na czapce, powodując wypadanie włosów na tresce. Pozostaw odżywkę we włosach na 3-5 minut. Gdy włosy są mokre i nasycone odżywką do peruk, bardzo delikatnie rozczesz perukę, zaczynając od czubków włosów i kierując się w górę. Czubki palców są najdelikatniejsze, ale można również delikatnie używać szerokiego grzebienia do peruk. Dokładnie spłucz odżywkę z włosów pod chłodną bieżącą wodą. Część odżywek spłucz wodą o temperaturze pokojowej lub nieco cieplejszej tylko z wnętrza nasadki, pozostawiając niewielką ilość na włosach.

Jak wykonać suszenie peruki Kraków z naturalnych włosów ludzkich? Nie susz peruki suszarką. Może wysuszyć i uszkodzić włosy i wielowarstwowy top. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody z peruki (nie trzeć ani nie wykręcać) i użyj suchego ręcznika, aby zassać dodatkową wodę we włosy (nie skręcaj ani nie wykręcaj). Pozwól peruce naturalnie wyschnąć na powietrzu. Umieść go w wentylowanym miejscu, unikaj uszkodzenia włosów spowodowanego ekspozycją na słońce. Nie umieszczaj peruki z dziewiczych włosów w pobliżu wysokiej temperatury.

Łącząc swoje pełne koronkowe peruki Kraków z ludzkich włosów dbaj o nie! Zwróć uwagę, że nie czesz włosów od razu po umyciu, czesz je po wyschnięciu. Podczas czesania peruki z ludzkich włosów użyj specjalnej szerokiej szczotki, aby rozczesać włosy (stalowy grzebień i metalowy grzebień są w porządku, nie używaj plastikowego grzebienia), zacznij od końca włosów do góry, zapobiegnie to wypadaniu peruki z włosów. Jeśli masz perukę z kręconymi włosami, grzebień nie powinien być często używany, użyj dłoni, aby uporządkować ją po założeniu. Jeśli masz długą perukę Kraków z ludzkimi włosami, pamiętaj, że czesząc włosy, przeczesz pasmo włosów kilka razy, od końców włosów do góry, bądź cierpliwy. Jeśli twoja peruka plącze się po długim użytkowaniu, nie ciągnij za włosy, spryskaj specyficzną dla peruki odżywką nietłustą i przeczesz ją grzebieniem z szerokimi zębami lub ręką i nie spiesz się, nie spiesz się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 4 =